Diş Hekimi | Dr. Emel Umur

Çalışma Saatleri : Pazartesinden Cumartesiye - 08:00 - 18:00
  İletişim : 0322 204 0020

Doctor

Dr. Emel (BUĞDAYBEY) Umur

Özgeçmişim=

Diş hekimi Emel UMUR 1980 yılında Adana’da dünyaya geldi.İlk,orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra İzmir Ege Üniversitesi Fizik bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Daha sonra Çukurova Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden 2008 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra uzun süre özel bir poliklinikte görev yaptı. Şimdi kendi muayenehanesinde mesleğini icra etmektedir. Diş hekimliği mesleğini icra etmesinin haricinde Eskişehir/Anadolu Üniversitesi fotoğrafçılık bölümünüde bitiren Emel Umur Fotoğrafçılık sanatı ile ilgilenmektedir.

Kliniğimiz Hakkında=

Kliniğimiz 2016 yılında hizmet vermeye başlamıştır.Kliniğimizde modern diş hekimliği,geleneksel diş tedavileri,estetik diş hekimliği uygulamaları yapılmaktadır.

Güler yüzlü kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikasıyla sunmak,hijyen konusunda eğitimli personeliyle,hijyen kurallarından ödün vermeden hizmet sunmak,çeşitli akademik,bilimsel çalışmalarla kongre ve seminerlerle diş hekimliği uygulamalarını daha ileriye götürmek,çağdaş diş hekimliğindeki gelişmeleri takip etmek ve uygulamak başlıca amaçlarımızdandır.